Aramak İstediğiniz Kelimeyi Yazn!

close

Yardım elinizi LÖSEV’den çekmeyin

Dinle
Yardım elinizi LÖSEV’den çekmeyin
LÖSEV İl Koordinatör Yardımcısı Özlem Uğurel, Ramazan ayı boyunca Batı Akdeniz bölgesindeki kayıtlı 2000 lösemi ve kanser hastası ile ailelerine yardım ve desteklerini devam ettirdiklerini söyledi. Uğurel, bu yardımları halkın destekleri ile gerçekleştirdiklerini de belirterek, ‘’ Yardım elinizi LÖSEV’den çekmeyin’’ dedi.

Çalışmalarla ilgili bilgi veren Özlem Uğurel, şunları söyledi:

‘’Türkiye genelinde 40 Bini aşan, Batı Akdeniz de yaklaşık 2000 kayıtlı lösemi ve kanser hastası ve onların ihtiyaç sahibi ailelerine dur durak bilmeden destekleri iletmeye devam ediyoruz.

Hem pandemi günlerinin sıkıntılarının önüne geçmek hem de Ramazan Aynın bereketini sofralarında hissetmelerini sağlamak için bizler LÖSEV olarak ilk günden bugüne dek aktif olarak çalışmaların başında, ailelerimizin yanında olduk. Kanser hastaları ve aileleri normal şartlarda da hijyen sebepli kendilerini maskelerle korumak, hijyen içinde yaşamak zorunda olan kimselerdir. % 90 asgari ücret ve altında, çalışan ve 1 kişinin çalıştığı maddi ihtiyaçlı ailelerdir. Bu süreçte çoğu işten çıkarıldı yada ücretsiz izne ayrıldığı için durum çok daha vahim bir hal aldı. İşte bu “Çaresizliğin çaresizliği” nin yaşandığı günlerde en önemli beklentimiz halkımızın destekleridir’’

Ramazan için ilettiğimiz gıda kolilerine ek olarak Hijyen paketleri de ekleyerek bu konuda ki sorunlarını da çözmeye çalışıyoruz.

Sizden ricamız ilettiğimiz bülten ve görsellerle haber desteği vermenizdir’’

 

HABER Yorumları