Aramak İstediğiniz Kelimeyi Yazn!

close

TURMEPA Deniz Temiz Derneği yeni Başkanı İzzet Ünlü

Dinle
TURMEPA Deniz Temiz Derneği yeni Başkanı İzzet Ünlü
TURMEPA – Deniz Temiz Derneği Antalya Şubesi’nin Olağan Genel Kurulu’nda başkanlığa Antalya’nın tanınmış denizcilerinden İzzet Ünlü seçildi.

Toplantı sonrası, üyelere hitaben teşekkür konuşması yapan İzzet Ünlü şerefli ve onurlu bir görevi üstlenmekten mutluluk duyduğunu belirterek, ‘’Bir ferdi ve hizmetkârı olmaktan onur duyduğum derneğimize 2021 -2024 yılların arasında şahsım ve yönetim kurulumuz olarak hizmet edeceğiz’’ dedi.

Çoğulcu ve paylaşımcı bir anlayışla, büyük TURMEPA ailesinin tamamını kucaklayan bir davranış içinde olacağını ve bunun için de tüm üyelerin desteğine ihtiyaç duyacağını dile getiren Ünlü şöyle devam etti:

‘’Geçmişte görev yapan başkanlarımızı ve yönetim kurulundaki arkadaşlarımızı saygı, sevgi ve şükranla anıyor teşekkür ediyorum.

Tüm çalışmalarımız önümüzdeki dört yıl içinde derneğimizin bayrağını daha yukarılarda dalgalandırmak için olacaktır.

Değerli yönetim kurulu arkadaşlarım, koordinatörlerimiz, ekip arkadaşlarımız, yöneticilerimizle denizciliğimizin her zaman daha iyiye gitmesi ve diğer derneklere örnek bir birliktelik sergilemesi için çabalayacağız.

Bu noktada genel kurulumuzda sergilenen birlik ve beraberliği çok önemsiyoruz.

Denizcilik camiasının içinde yer alıp ter döken her birey, bizim için çok değerlidir.

Denizi ve çevreyi seven herkesin desteğine ihtiyacımız var.

Deniz inanmaktır, yaşamaktır, sevmektir, ölesiye sevmektir.

Denizi temizlemenin en kolay yolu kirletmemeyi öğretmektir.

Seçimimizin camiamıza hayırlı olmasını temenni eder, yönetim kurulum adına bizleri bu göreve layık gören genel kurulumuza teşekkür ederim’’

HABER Yorumları