Aramak İstediğiniz Kelimeyi Yazn!

close

Temizer’den Erdoğan’a ‘Yerli, Otomobil’ çağrısı

Dinle
Temizer’den Erdoğan’a ‘Yerli, Otomobil’ çağrısı

İYİ Parti Antalya İl Başkanı Yavuz Temizer, her zaman doğrunun yanında olduklarını belirterek, 2011’den beri her yıl yollarda olacağı söylenen yerli otomobili artık trafikte görmek istediklerini söyledi. Temizer, Türkiye’nin kararlılığını göstermesi için önce Cumhurbaşkanının yurtiçi ve yurtdışı gezilerinde yerli otomobili kullanmasını istedi.

Yazılı bir açıklama yapan Temizer, projenin ciddiyetinin anlaşılması için de TOBB Başkanı Rıfat Hisarcıklıoğlu'nun ve girişim grubu ortaklarının ithal araçlardan inip bugünden itibaren yerli otomobil kullanma babayiğitliğini göstermelerini böylece başta şahsım olmak üzere hepimize örnek olmalarını istiyoruz” diyerek açıklamasını şöyle sürdürdü:

“İYİ PARTİ eğriye eğri, doğruya doğru diyebilen tek hareket olarak Türkiye’de sorumlu siyaset anlayışını temsil etmektedir. Yanlışı kim yaparsa yapsın karşısında ve doğru kimden gelirse gelsin yanında durmayı ilke edinmiş bir parti olarak, Türkiye’nin yerli otomobil arzusunu gerçekleştirme çabalarını da elbette ki destekliyoruz. Konunun ciddiyetle ele alınmasını ve 2011’den bu yana her yıl yollarda olacağı söylenen yerli otomobilin artık gerçekten trafiğe çıkmasını bekliyoruz.

Türkiye’nin kararlılığını göstermek ve etkili bir tanıtım yapabilmek için Sayın Cumhurbaşkanını, ilk sürüşünü yaptığı otomobili yurt içi ve yurt dışı seyahatlerinde makam aracı olarak kullanmaya davet ediyoruz. Milletimizin bütün kaynaklarının Cumhurbaşkanlığı Kararnamesi ile seferber edileceği bu projenin ciddiyetinin anlaşılması için ise, TOBB Başkanı Rıfat Hisarcıklıoğlu'nun ve girişim grubu ortaklarının ithal araçlardan inip bugünden itibaren yerli otomobil kullanma babayiğitliğini göstermelerini böylece başta şahsım olmak üzere hepimize örnek olmalarını istiyoruz.

İYİ PARTİ olarak Türkiye’nin kalkınması yolunda her türlü sorumluluğu üstlenmeye hazırız. Milletimize karşı sorumluluklarımızın bir gereği olarak, yol gösterici ve çözüm üretici siyaset çizgimizden asla vazgeçmeyeceğiz. Türk milletine verilen her sözün ve her vaadin takipçisi olacağız.

İnanıyoruz ve söz veriyoruz:Türkiye İYİ Olacak”

 

HABER Yorumları