Aramak İstediğiniz Kelimeyi Yazn!

close

Mehmet Başaran pazarcı esnafının derdini dinledi

Çakırlar ve Bahtılı da pazarcı esnafı ve vatandaşlarla bir araya gelen İYİ Parti Antalya İl Başkanı Mehmet Başaran, “ pazarcı esnafının tamamına yakını borç içinde . Açıkçası üreticimizin durumu hiç de iç açıcı değil. AKP İktidarı ve küçük ortağı MHP, üreticinin bu durumunu daha fazla görmezden gele
Dinle
Mehmet Başaran pazarcı esnafının derdini dinledi
İYİ Parti Antalya İl Başkanı Mehmet Başaran, hafta sonu Çakırlar Pazarı ve Bahtılı da pazarcı esnafı ve vatandaşlarla bir araya geldi. İYİ Parti Antalya Milletvekili Hasan Subaşı, Kurucular Kurulu Üyesi Başak Karataş, İl Teşkilatı, Konyaaltı İlçe Başkanı Serap Kaya, İlçe Yöneticileri, Gençlik Kolları, Meclis Üyeleri ve partililerin de bulunduğu ziyaret büyük ilgi gördü.

Mehmet Başaran pazarcı esnafının derdini dinledi
 

ESNAF VE ÜRETİCİ DERT KÜPÜ

Özellikle Çakırlar Pazarı’nda esnafı tek tek ziyaret ederek onlarla sohbet eden Başkan Başaran, gördüğü ilgiden son derece memnun kaldı. Pazarcı esnafının büyük sıkıntıları olduğunu dile getiren Başaran, “Neredeyse sohbet edip derdini dinlediğimiz pazarcı esnafının tamamına yakını bizlere dert yandı. Hepsi de borç içinde yaşadıklarını ve böyle giderse çiftçiliği bırakmak zorunda kalacaklarını bile dile getirdiler. Açıkçası üreticimizin durumu hiç de iç açıcı değil. Ülkeyi yöneten AKP İktidarı ve küçük ortağı MHP, üreticinin bu durumunu daha fazla görmezden gelemez” diye konuştu.

AKŞENER SEVGİSİ ÇOK BÜYÜK

Başkan Başaran, ziyaretler sırasında İYİ Parti’ye ve İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’e vatandaşın büyük bir ilgisinin ve sevgisinin olduğunu bir kez daha yakından görme fırsatı yakaladıklarını belirterek, “Vatandaşlarımız partimize ve Genel Başkanımız Meral Akşener’e büyük ilgi duyuyorlar. Kötü yönetildiğini iddia ettikleri ülkemizin kurtuluşunu da Meral Akşener liderliğindeki İYİ Parti’de görüyorlar. Önceleri destek vermeyi bırakın, sohbet etmekten hatta selam vermekten çekinen vatandaşımız, artık açık açık ‘Bizi bu AKP’den acilen kurtarın’ diye dert yanar duruma geldi. Kimse merak etmesin, ilk seçimde AKP’yi göndererek ülkemizin önünü açacağız” dedi.