Aramak İstediğiniz Kelimeyi Yazn!

close

Kanepede nakış yapan kadının üzerine evin tavanı düştü   

  - Yaşadıkları karşısında dehşete düşen kadın hastaneye kaldırıldı   
Dinle
Kanepede nakış yapan kadının üzerine evin tavanı düştü   
 Antalya’nın Kepez ilçesinde kanepede nakış işi ile uğraşan kadının üzerine bir anda evin tavan kısmı düştü. Başından aldığı darbeler ile yaralanan kadın 112 ekipleri tarafından hastaneye kaldırıldı. Benzer olayın aynı binada daha öncede meydana geldiği öğrenildi.  

Kanepede nakış yapan kadının üzerine evin tavanı düştü   
Olay, Kepez ilçesi Orhan Veli Caddesi üzerinde bulunan 6 katlı bir apartmanın 3. katında meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, evde eşi ile birlikte yaşayan Müzeyyen Taş (50), salonda bulunan kanepede nakış işi ile uğraşmaya başladı. Bu sırada yaşlı kadının üzerine tavan kısmının alt sıva tabakası bir anda düştü. Yaşlı kadının yardımına kocası yetişti. İhbar üzerine olay yerine gelen 112 ekipleri yaralı kadına ilk müdahalesini olay yerinde yaptı. Kafasına aldığı darbeler ile yaralanan kadın, kontrol amacıyla özel bir hastaneye kaldırıldı. Olay sonrası ailenin yardımına ise komşuları koştu. Düşme sonucu etrafa yayılan moloz parçaları komşular tarafından toplandı.  

Aynı binada bu bir kişinin başına daha geldi” 
  Yaşanan dehşet anlarını anlatan bir komşu, “Dikiş dikerken tavan birden üstüne düşmüş. Kafasında kanaması var. Şuan durumu iyi. Aynı binada bu bir kişinin başına daha geldi” sözlerine yer verdi. 
  Öte yandan, polis ekipleri olayla ilgili inceleme başlattı.   Ertuğrul Gün - Gazi Taş   

                                         

HABER Yorumları