Aramak İstediğiniz Kelimeyi Yazn!

close

İYİ Partililer Döşemealtı’nda iftar programında buluştu

Dinle
İYİ Partililer Döşemealtı’nda iftar programında buluştu

İyi Parti Döşemealtı İlçe Başkanı Ali Özbey, Karataş Mahallesi’nde iftar programı düzenledi. Programa yaklaşık bin 500 vatandaş katıldı.

İyi Parti Döşemealtı İlçe Başkanı Ali Özbey, Ramazan Ayı dolayısıyla Karataş Mahallesi’nde iftar programı düzenledi. Yaklaşık bin 500 vatandaşın katıldığı programa İl Başkanı Mehmet Başaran, Milletvekilleri Feridun Bahşi, Hasan Subaşı, Kurucular Kurulu Üyeleri Musa Ertugan, Başak Karataş, Neşe Toker, İyi Parti Kalkınma Politikaları Başkan Yardımcısı Aykut Kaya, Döşemealtı Belediye Başkanı Turgay Genç, İyi Parti ilçe başkanları, belediye meclis üyelerinin yanı sıra çok sayıda partili katıldı.

Programda konuşan İyi Parti Döşemealtı İlçe Başkanı Ali Özbey, “Yaşayışımızda, kültürümüzde ve dini inançlarımızda Ramazan’ın  ayrı bir yeri ve önemi vardır. Ramazan ayı sosyal ve toplumsal bakımından da güzel bir aydır. Bereketi boldur. Bu ayda maddi ve manevi güzellikler bir arada yaşanır; sevgi, hoşgörü ve dayanışma gibi olumlu hissiyatlar ön plana çıkar. Dini açıdan taşıdığı önemle birlikte bireysel açıdan sorumluluk ve sosyal açıdan da yardımlaşma, dayanışma duygularının en yüksek yaşandığı aydır. Bizleri kırmayarak programımıza katılan herkese ayrı ayrı teşekkür ediyorum” diye konuştu.