Aramak İstediğiniz Kelimeyi Yazn!

close

İYİ Parti Muratpaşa, Kepez ve Döşemealtı  İlçe Başkanları Değişti

- İYİ Parti Antalya İl Başkanlığı’nda Yapılan Törenle Yeni İlçe Başkanlarına Mazbatalarını İl Başkanı Mehmet Başaran verdi.
Dinle
İYİ Parti Muratpaşa, Kepez ve Döşemealtı  İlçe Başkanları Değişti

           İYİ Parti Antalya İl Başkanlığı’nda Yapılan Törenle Yeni İlçe Başkanlarına Mazbatalarını İl Başkanı Mehmet Başaran verdi.

           İYİ Part Antalya teşkilatlarında heyecan bitmiyor. Partideki hareketlenme devam ediyor. Yeni il başkanı Mehmet Başaran ile birlikte partideki iktidar yürüyüşü hızlandı. Bir yandan kongreler, delege seçimleri devam ederken 3 ilçeye de yeni ilçe başkanı atandı.

           Mazbata töreninde konuşan İl Başkanı Mehmet Başaran şunları söyledi ;’’ Öncelikle 18 Mart Çanakkale şehitlerimizi minnetle rahmetle yad ediyorum. Başta büyük Atatürk olmak üzere hepsinin mekanları cennet olsun. Türk milletinin talebi ile kurulan İYİ PARTİ  de 3 ilçe başkanımıza bugün mazbatalarını takdim edeceğim. Tek adam rejimine karşı Türk milleti adına en büyük karşı duruşu temsil eden partimiz, Genel başkanımız Sn. Meral Akşener’in liderliğinde demokrasimize, özgürlüklerimize,parlamenter sisteme sahip çıkmaya devam edecektir. BİZ büyük bir aileyiz. Kazanmak için yola çıktık, inşallah iktidar olacağız. Yürüyüşümüzü kimse durduramaz. Partimizin tüm katmanlarını, tüm üyelerini sevgi ile kucaklıyorum. Hep beraber yürüyeceğiz ,hep beraber kazanacağız. Döşemealtı ilçe başkanlığına atanan ALİ ÖZBEY kardeşime, Kepez İlçe başkanlığına atanan MAZLUM YÜCEL  kardeşime, Muratpaşa ilçe başkanlığına atanan SEMİH TAYFUR kardeşime başarılar diliyorum. Yolları açık, başarıları daim olsun.

     Daha sonra ilçe başkanları söz alarak ‘’bu bayrak yarışında üzerlerine düşen görevi laikiyle yerine getireceklerinden İl başkanının İl yönetiminin şüphesi olmasın’’ dediler.

 

HABER Yorumları