Aramak İstediğiniz Kelimeyi Yazn!

close

CHP kadın kolları SMA hastası çocuklar için seferde

Dinle
CHP kadın kolları SMA hastası çocuklar için seferde
CHP Antalya İl Kadın Kolları Başkanı Nilüfer Deveci, Döşemealtı İlçe Kadın Kolları Başkanı Aycan Özbey, Gazipaşa Kadın Kolları Başkanı Neşe Bakar ile Alanya İlçe Kadın Kolları’nın "Ahmet'e Umut ol'' kermesine katılırken, aynı gün içerisinde Kumluca'da da "Aybars Bebek" içinde bir kermes düzenlediğini söyleyen Deveci destek olmak üzere yönetici arkadaşlarında Kumluca da olduğunu belirtti.

CHP kadın kolları SMA hastası çocuklar için seferde
Bu ülkenin çocuklarını yaşatmaya mecburuz diyen Deveci "Türkiye de 12 bin'e yakın SMA Hastası çocuk olduğunu söylerken, Antalya ilimizde 5 tane SMA'lı çocuk olduğunu ve yardım beklediklerini söyledi. Hükümet'in bu çocukları, görmezden geldiğini ve bu duruma çok üzüldüğünü belirtirken, biz Cumhuriyet Halk Partisi olarak çocukların ve ailelerinin yanlarında olacağız dedi.

Deveci bizler Cumhuriyet Halk Partisinin bireyleri olarak, İl Kadın Kolları olarak mücadele etmeye devam edeceklerini, yardım bekleyen tüm vatandaşların yanlarında olacaklarını, kimsesizlerin kimsesi olmak için mücadele edeceklerini söylerken, bu farkındalık projesini oluşturan Kumluca Örgütüne ve  Alanya İlçe Kadın Kolları Başkanı Didem Karagöz ve Alanya İlçe Başkanı Coşkun Karadağ’a teşekkür etti.

HABER Yorumları