Aramak İstediğiniz Kelimeyi Yazn!

close

Başkan Yücel, “Kaçak konusunda taviz yok” dedi.

- Alanya Belediyesi, Avsallar’da bulunan otel iskeleleri üzerindeki kaçak yapıların yıkımına başladı.
Dinle
Başkan Yücel, “Kaçak konusunda taviz yok” dedi.
Sahile kıyısı olan otellerin plaja inşa ettikleri iskelelerin üzerine yaptıkları kaçak yapılar zaman zaman gündeme geliyordu. Her fırsatta “Kaçak konusunda taviz yok” diyen Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel’in talimatları doğrultusunda Alanya Belediyesi Fen İşleri ve Zabıta Müdürlüğü ekipleri iskeleler üzerindeki kaçak yapıların yıkımına başladı.

AVSALLAR’DA YIKIM YAPILDI

Avsallar’da bulunan Granada Otel ve Azura Delux Otel’e ait iskelelere sabah saatlerinde giden Alanya Belediyesi’ne bağlı ekipler ilk olarak Granada Otel’in önündeki plajda yer alan iskele üzerindeki kaçak yapıları yıktı. Ardından Azura Delux Otel’e geçiş yapan ekipler, Azura Delux Otel’e ait iskele üzerindeki kaçak yapıları da yıktı.

YIKIMLAR DEVAM EDECEK

Alanya Belediyesi Fen İşleri Müdürü Özgür Karamut, “Alanya Belediye Başkanımız Sayın Adem Murat Yücel, kaçak yapılar konusunda hassas davranıyor. Başkanımızın talimatları doğrultusunda kaçak yapılarla mücadelemiz devam edecek.” dedi.

“KAÇAĞA TAVİZ YOK

”Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel ise, kaçak yapılarla mücadelenin kararlılık içerisinde devam edeceğini ifade ederek, “Kimse kamuya ait bir alanı kişisel çıkarları için kullanamaz. Alanya Belediyesi olarak kanunların bize verdiği yetkiler doğrultusunda kaçakla mücadelemizi sürdürüyoruz. Bu mücadelemizden taviz vermemiz söz konusu değil.” dedi.

(Gerçek Alanya)

HABER Yorumları