Aramak İstediğiniz Kelimeyi Yazn!

close

Başkan Böcek Akdeniz Üniversitesi Hastanesi'ne sevk edildi 

- Başkan Böcek'in durumu ile ilgili bilgi veren uzmanlar; Tıp Fakültesi Yoğun bakımında şartların daha iyi olması nedeniyle naklin gerçekleştirildiğini, Böcek'in akciğerdeki sıkıntı nedeniyle makineye bağlı olarak uyutulmaya devam edildiğini, uyandırılmaya henüz hazır olmadığını bildirdiler.
Dinle
Başkan Böcek Akdeniz Üniversitesi Hastanesi'ne sevk edildi 
Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek Covid-19 teşhisiyle  17 Ağustos tarihinden buyana tedavi gördüğü özel hastaneden bu gece Akdeniz Üniversitesi Hastanesi'ne sevk edildi. Başkanın durumunun stabil olduğu ve tedavisine burada devam edileceği bildirildi.  

Tıp Fakültesi Hastanesinde Anestezi Pandemi Yoğun Bakım Bölümünde 303 numaralı odada  tedavsine devam edilen Başkan Böcek 17 Temmuz tarihinde sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada  yapılan Covid 19 testinin pozitif çıktığı ve hastanede izole altında bulunduğu bilgisini paylaşmıştı. Aradan geçen süre içinde  astım ve şeker hastalığı sebebiyle durumu ağırlaşan Başkan Böcek 7 Eylül tarihinde aynı hastanenin yoğun bakım ünitesinde tedavi altına alınmıştı. Böcek'in 12 Eylül tarihinde yapılan Covid-19 testi negatif çıkmıştı.  Başkan Böcek, bir aydan fazla süredir yoğun bakın ünitesinde tedavi altında bulunduğu özel hastaneden bu gece saatlerinde Akdeniz Üniversitesi Hastanesi'ne  sevk edildi. Böcek'in tedavisinin bundan sonraki bölümünün burada  devam edeceği bildirildi. 

Başkan Böcek'in durumu ile ilgili bilgi veren uzmanlar; Tıp Fakültesi Yoğun bakımında şartların daha iyi olması nedeniyle naklin gerçekleştirildiğini, Böcek'in akciğerdeki sıkıntı nedeniyle makineye bağlı olarak uyutulmaya devam edildiğini, uyandırılmaya henüz hazır olmadığını bildirdiler. Bu sürenin ne kadar olacağı konusunda da hastanın şuurunun yerine gelmesini beklemenin gerektiğine vurgu yaptılar. 

Antalya Büyükşehir Belediyesi sosyal medya hesabından yapılan açıklamada  " Başkanımızın yoğun bakımdaki takip ve tedavisi devam etmektedir. Klinik durumu stabil olarak seyretmekte olup tedavi sürecinin devamı için Akdeniz Üniversitesi Hastanesi’ne sevk edilmiştir” denildi. 

                                         

HABER Yorumları