Aramak İstediğiniz Kelimeyi Yazn!

close

BAKSİFED’de Abdullah Erdoğan güven tazeledi

Dinle
BAKSİFED’de Abdullah Erdoğan güven tazeledi
Batı Akdeniz Sanayi ve İş Dünyası Federasyonu (BAKSİFED) 11. Olağan Genel Kurulu’nu yaptı. Tek listeyle gidilen seçimde mevcut başkan Abdullah ERDOĞAN güven tazeledi.

BAKSİFED üyesi Derneklerin delegelerinin katılımıyla pandemi kurallarına uygun olarak Akra Hotel’de gerçekleştirilen Genel Kurul’da BAKSİFED geçmiş dönem başkanı H.Ergin CİVAN Divan başkanlığına, ANTGİAD Delegesi Anıl Talat AKBAĞ ve YÖRSİAD Delegesi Süleyman KAPLAN divan üyeliklerine önerildi.  Başkanlık divanının oluşturulmasının ardından gündem maddeleri üzerinde görüşüldü ve tek listeyle gidilen seçimde Abdullah ErdoğanBAKSİFED delegelerin teveccühü ile bir kez daha başkanlığa seçildi.

Batı Akdeniz Bölgesinde Antalya, Isparta ve Burdur’dan 12 SİAD’ın ortak çatı kuruluşu olan BAKSİFED’in tüm üyelerinin sosyal sorumluluk bilinci oluşmuş, kendi işlerinde başarılı, etik değerlere önem veren ve Cumhuriyetimizin kuruluş felsefesine sadık iş insanları olduklarını belirten BAKSİFED başkanı ve Yönetimi güven tazeledi.

Abdullah Erdoğan teşekkür konuşmasında birlik ve beraberlik vurgusu yaparak, bölgesel Federasyon olarak SİAD’larımızdaki KOBİ ölçeğindeki şirketlerimizin gelişmesi, finansal okur yazarlık, e-ticaret, dijitalleşme ve kurumsallaşması ile ilgili çalışmalarına devam edeceklerini bildiren Erdoğan, Federasyonu katılımcı, demokrat ve ortak akılla hep birlikte yöneteceğiz dedi.

BAKSİFED Yönetiminde Derneklerin temsili şu şekilde oluştu; Antalya Genç İş İnsanları Derneği (ANTGİAD) geçen  dönem başkanı Mustafa CENGİZ, Konyaaltı Sanayici ve İş İnsanları Derneği (KONYSİAD) başkanı İlhami KAPLAN, Yörük Sanayici ve İş İnsanları Derneği (YÖRSİAD) geçen dönem başkanı ve Yüksek Danışma Kurulu başkanı A.Semih BEKEN, Antalya Sanayici ve İş İnsanları Derneği (ANSİAD) başkanı Akın AKINCI, Antalya Serbest Bölge İş İnsanları Derneği (ASBİAD) başkanı M.Emre ŞANDAN, Akdeniz Girişimci İş Kadınları Derneği (AGİDER) başkanı Dr. Figen SAYIN YILDIRAN, Antalya Organize Sanayi İş İnsanları Derneği (OSİAD) başkanı Erdal KILIÇ, Antalya İş Kadınları Derneği (ANTİKAD) başkanı Fatma KOTANAK, Manavgat Sanayici ve İş İnsanları Derneği (MASİAD) başkanı Mücahit TATAR, Alanya Sanayici ve İş İnsanları Derneği (ALSİAD) geçen dönem başkanı Akın TABAKLAR, Isparta Girişimci Sanayici İş İnsanları Derneği (IGSİAD) başkanı Dilek ÖZDEMİR, Burdur Sanayici İş İnsanları ve Serbest Meslek Mensupları Derneği (BUSİAD) başkanı Hurşit ÇETİN, Antalya Genç İş İnsanları Derneği (ANTGİAD) başkanı Osman SERT, TÜSİAD Antalya temsilcisi Mustafa Hulusi SÖYLEMEZ

 

 

HABER Yorumları