Aramak İstediğiniz Kelimeyi Yazn!

close

ANSİAD’da  Pandemi Dönemi Değerlendirildi

- ANSİAD iş insanlarının bir araya geldiği 11. Olağan Toplantıda, pandemi döneminde ANSİAD üyesi iş insanlarının deneyimleri konuşuldu.
Dinle
ANSİAD’da  Pandemi Dönemi Değerlendirildi
Antalya Sanayici ve İş İnsanları Derneği (ANSİAD) 2021 faaliyet yılı 11. Olağan Toplantısı Akra Hotel’de ‘Biz Bize’ ve ANSİAD Başkanı Akın Akıncı başkanlığında gerçekleştirildi. Antalya ve iş dünyasının Covid-19 pandemi dönemini nasıl geçirdiği ve bu konuda iş insanlarının deneyimlerinin konuşulduğu toplantıya, ANSİAD üyesi iş insanları katıldı. Pandemi döneminde

ANSİAD’da  Pandemi Dönemi Değerlendirildi
ANSİAD faaliyetleri ve projeleri hakkında bilgilendirme ile açılış konuşmasını gerçekleştiren Başkan Akıncı, “19 ay sonunda pandemi döneminde neler yaşadığımızı, nasıl önlemler aldığımızı, bu konudaki tecrübelerimizi birlikte paylaşalım istedik. Toplantımıza katıldığınız için hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim. Bu ekstrem dönem aslında birbirimize ne kadar ihtiyacımız olduğunu, karşılıklı enerjinin önemini hatırlattı bizlere. Sosyal ve iş hayatlarımızdaki deneyimlerimizi, ne gibi tedbirler aldık buna karşılık neler yaşadık bunları konuşmak istedik” dedi. Yaşanan olumlu ya da olumsuz durumların herkes için tecrübe olacağını kaydeden Başkan Akıncı, şunları söyledi:

“Buradan bir fikir doğrultusunda ayrılalım istiyoruz. İlerleme kaydetmek için birbirimizden faydalanabilmek, ANSİAD dayanışması göstermek hepimiz için önemli. 19 ay boyunca yeri geldi online olarak yeri geldi sınırlı sayıda kişi ile faaliyetlerimizi sürdürdük. Bu süreçte yaptığımız çalışmalara katkı koyan, projelerimizi destekleyen yönetim kurulu üyesi arkadaşlarıma, üye dostlarıma çok teşekkür ediyorum” 

 

HABER Yorumları