Aramak İstediğiniz Kelimeyi Yazn!

close
TURGAY ALP
VİZYON
mail_outline : alp_turgay@hotmail.com
Dinle

Yayın Tarihi

03.04.2018

Okunma Sayısı

2040

Makaleyi Paylaş

Diğer Makaleler

Yorgan Gitti Kavga ….

Bitti mi…?

Vicdan muhasebesi yaptığında bence bitme dii !

Antalya’nın doğasını, güzelliğini, çevre değerlerini yok et.

Hem ÇED değerlerini hiçe say. Ben yaptım oldu de.

Sen mor Toros dağlarında ki ormanları yok eden, taş ocaklarına müsaade edenlere, Konyaaltı sahilini peşkeş çekenlere, betonlaşma ve kente göç edenlere bir ol, sonra geç yalanla dolanla günah çıkar.

Kentini korumak için mücadele veren, çevre örgütlerine, bu kentin adı altında bir çatı altında toplananları izole etmek için, birbirlerine düşürenlere, onlara şahsi çıkarları için alet olanlara, yalakalara, çıkarcılara, Antalya’yı satanlara yazıklar olsun.

Kentlinin eğitimini, kültürünü, sosyal yaşam şartlarını böl parçala yönelt politikası ile idare edeceğini sananlara.

Bugünün küçük beyni ile düşünüp ya onlara alet olanlara, kendi şahsiyetlerini, gururlarını, onurlarını ayaklar altına alıp uşaklık yapanlara ne demeli?

Hiçbir üretkenlik yapmayan, sırtını devlete, belediyelere dayayıp danışmanlık adı altında bankamatik kuyruklarında maaş alanlar, dedikodu yapıp, yalan dolan ile siyaset yapanlara, 3-4 yerden maaş alan emekli kenelere ne demeli?

2019 seçimlerine az bir vakit kala acaba sırtına ağır yükler binen, tarım, hayvan üreticisi, nakliyeci, ulaşımcı, beden işçisi, emekçi aklını başına toplayacak mı? Enerji üreten firmalar karı sizlerinde, çaldırdığınız enerjinin zararı neden vatandaşın?

Ya siz muhalefet partileri bu haksızlıklara gücünüz yetmediği için mi mani olamıyorsunuz? Ya sen MHP meclis üyeleri, ya sen Bahçeli denen zevat. Bu mu Milliyetçilik?

Milliyetçilik, önce Millet demektir.

Başta ülke menfaatini, yaşadığı kentinin çıkarlarını hiçe sayıp, işini, aşını, kendi çıkarlarını için neye olursa olsun satanlar, ihanet edenler, sizlere koca bir yuh olsun.

Bu kent halkı bu ülke halkı sen kim olursan ol seni siler.

Tarihin karanlık sayfalarına seni gömecek hem de baş aşağı diklemesine.

MAKALE Yorumları