Aramak İstediğiniz Kelimeyi Yazn!

close
TURGAY ALP
VİZYON
mail_outline : alp_turgay@hotmail.com
Dinle

Yayın Tarihi

19.08.2019

Okunma Sayısı

1600

Makaleyi Paylaş

Diğer Makaleler

Sezona Başlangıç Güzel Ama…

2019-2020 Cemil Usta süper lig sezonu başlarken ilk haftayı deplasman galibiyetleri ile 3’er puan alan Antalyaspor ve Alanyaspor’u kutluyoruz.

Göztepe-Antalyaspor maçı kısa bir değerlendirmesini yapacak ve göze çarpan eksiklikleri değerlendirecek olursak, Antalyaspor da sol bek, orta saha oyun kurucu ve forvet golcü eksikliğini görüyoruz.

Kale de Buffin ve Ferhat güven verici. Buffin, hazır, Ferhat sinirli !

Geri dörtlü N.Sangare ilk yarı taktik icabı çıkmadı, ikinci yarı ofansa yönelik atakları ile rakip kanadını zorladı ve + hanesine düştü.

Bahadır, Kaptan Diego ile sakin, soğuk kanlı, hava ve ayak hakimiyetinle iyi bir ikili oluşturdular, ilerisi için güven verdiler, gol ile 2 si de + hanesine ile pekiyi sınıfı geçtiler.

Celuska, yoklukta sol kanat da defans da sırıttı. Gördüğü sarı kart sonrası her an ikinci sarı dan atılabilirdi, hakem Zorbay Küçük’ün aynı şekilde Göztepeli Pako’ya göstermediği ikinci sarı kart hatırına Celuska da ikinci sarı karttan atılmadı. Uyarılması lazım hanesine çift eksi düşülmelidir.

Charles yine sert oynuyor. Ama biraz uyarılmış galiba. Deneyimli ama resmen el bombası. İyi idi hanesine + konulabilir.

Hakan Özmert çalışkan ayakta çok top tutuyor.+ alabilir

Ufuk Akyol, çalışıp, gayret gösterip bu takımdaki yerini korumalıdır. Çünkü Fredy ve Amilton ve sakat Atıf’ın takıma gireceği düşünülürse ! bir ünlem işaretini hanesine yazabiliriz.

Serdar Özkan, çalıştı, çabaladı, iyi gözüktü ama topla çok oynadı ve top kaptırdı. Takım oyununa yönlenmeli şimdilik + verebiliriz.

Santrofor Paul Mukairu iyi kumaş. Sürat ve ayak hakimiyeti, ikili mücadeleleri ile gelecek için çok iyi olabilir. + + ile takımın en iyilerinden biri idi.

Bülent Korkmaz, gelecek için bir caba içine girmiş ama eli kolu bağlı gibi. Ümitsiz demeçler ile seyircinin bile umudunu nötür ediyor ki futbolcu nasıl menfi etkilenmesin. Geçen sezonun en fazla gol yiyen takımlarından bir tanesi bu takım hala daha sol kanata ve ortaya oyuncu alamıyor.

Ne Celuska, ne Chico, ne de Cissokho sol kanatta oynayamaz.

Transfer olmadan bu takım yine çok gol yer ve seyircileri stada çekemezsin, Ali Şafak Başkan. Peder bey yanında iken hadi artık ölü toprağını at üstünden. Burası Antalya bura da varsın ve var olacaksın

MAKALE Yorumları