Aramak İstediğiniz Kelimeyi Yazn!

close

Antalyaspor’da Makyaj !

İyisi ile kötüsü ile Antalyaspor’da genel kurul bitti.

Menderes TÜREL Başkanın el atması ile 200 milyonluk borca başkan bulundu.

Daha önceleri Cihan Bulut ilk başkan seçildikten bir müddet sonra ona yapılanlar karşısında görevi bırakmasını herkes dün gibi yine hatırlar.

Yine sevgili Hasan Akıncıoğlu Başkanı da göreve davet edip, 5 yıla yakın süre görevde kalmasına yine Türel Başkan’ın ısrarı oldu.

Hasan Akıncıoğlu’nun birden bire görevi bırakmasına sebep olan olayları spor kamuoyu çok iyi hatırlar.

Dah sonra Antalyaspor dernek yönetimi ve Antalya siyasetinin önemli ismi Mevüt Çavuşoğlu desteği ile bilinen malum şahıs getirildi. Yine yapılan cambazlıklar, al takke ver külah ve menajer oyunlarını hatırlatmaya gerek yoktur kanımca. Malum şahıs takımın küme düşmesine bile aldırış etmedi..

Emre Akbaba gibi bugünkü değeri 8 milyon dolar olan bir topçuyu Çavuşoğlu’na jest olsun diye Alanyaspor’a kiralık verdi sonra bila bedel hediye etti.

Döneminde tespit edilen 52 tane topçu aldı verdi. Hocalar ve teknik kadroların, topçuların sözleşmelerini uzatarak menajere kıyaklar yaparak kulübü tazminatlara mahkum etti. Yine yanına çektiği önceki çıkarcıları kullandı. Dernek yönetiminin ibra etmemesi hiçe sayılarak siyasi baskılar ile sözde ibra edilmiş saydırdı.

Şimdi lafın özü şu.

İkinci defa Başkanlığa getirilen Cihan Bulut Başkan, sözüm sana.

Önce senin şahsına ve yönetimine laf söyleyecek, hakaret edecek kişi ve topluluklara sakın müsaade etme. Kimseden de korkma.

 

Şimdi gelelim yeni başkan ve yönetimine.

Her halde Antalyaspor’a makyaj yapılacak ki yönetim de iki genel cerrah, bir de iç hastalıkları Prof Dr hocalar var. İş adamları, hiçbir zaman sözünde durmayan turizmciler var, kısacası var oğlu var.

Bu yönetimde futboldan anlayan bir tek Şefik Öz kardeşimiz var.

Ama yine yanlış transferlere mahal vermeyin.    

Menderes TÜREL Başkan; Antalyaspor ve Tesisler için teşekkürler.

Getirdiğin kişi ve kişilerin arkasında durarak ve onlara baskı yapılmasına müsaade etme. Üçüncü kez bu vebalin altından sayende kalkacak ama biz ANTALYASPOR’un bir daha bu hallere düşmesini istemiyoruz.  Yılda en az üç defa yapılacak Divan kurulu ile kurumsallaşmasından yanayız. Dernek yönetiminin el kaldırması ile A.Ş Başkanı seçilmesinden yana değiliz.

 

 

MAKALE Yorumları

TURGAY ALP
VİZYON
mail_outline : alp_turgay@hotmail.com
Dinle

Yayın Tarihi

12.01.2018

Okunma Sayısı

2068

Makaleyi Paylaş

Diğer Makaleler