Aramak İstediğiniz Kelimeyi Yazn!

close

Editörden

Merhaba;

Her yeni başlangıçta olduğu gibi biz de heyecanlıyız .

Bu heyecanımız aynı tempo ile sizlerle birlikte olduğumuz sürece devam edecek. Çünkü her yapılan işin varlık sebebi olan halkımıza hizmet sunmanın heyecanı hiç bir zaman unutulmaz. Bu heyecan sadece ve sadece yaşanır.

İşte bu heyecanla merhaba diyoruz sizlere...

Bugün deneme niteliğinde yayın hayatına başlayan "www.antalyabugun.com" internet haber portalı sizleri Antalya ve bölgesinde olup biten herşeyden haberdar edecek. Bu misyonu yerine getirirken yerel gazetelerimizle işbirliği içinde, onların sizlere ulaştırdığı haberlerden de örnekler vererek, kentin sorunlarını da gündeme taşıyacağız. Şüphesiz çözüm üretmek de görevimiz olacak. En önemlisi bunların takipçisi olacağız.

Büyük Atatürk'ün dediği gibi "Hiç şüphesiz Antalya dünyanın en güzel yeridir"

Biz de her zaman söyleriz Antalya'da yaşamak bir ayrıcalıktır. Dünyadaki cennette yaşar gibi. Bu yüzden bu kentte yaşayan herkesin bu kente borcu vardır. Bu borcu da bir şekilde herkes ödemelidir. Biz de www.antalyabugun.com olarak bu borcu ödemek için yola çıktık. Bu uzun ince yolda yalnız da değiliz. Yanımızda sizlerin, bizi izleyenlerin manevi gücü var...

Bir misyonumuz daha var ki; globalleşen dünyada sizlerin yanında olmak adına tarafsız, ilkeli ve bağımsız haberciliği kendimize distur edineceğiz. Bu yolda vereceğimiz mücadelede tek bir tarafımız olacak:

Atatürk ilke ve devrimleri, laik Türkiye Cumhuriyeti ve bu devletin milleti ile bölünmez bütünlüğü"

En derin saygılarımızla.

 

Erdoğan KAHYA

Editör- Genel Yönetmen

(1 Mayıs 2002)